
Foto: arhiv Društva IMPRO
V Društvu za kulturo in izobraževanje IMPRO v juniju pripravljajo različne gledališke predstave, ki so namenjene odraslemu in mlademu občinstvu.
Impro liga: finale ’25 bo na sporedu v nedeljo, 15. junija 2025, ob 20. uri v Štihovi dvorani Cankarjevega doma. V letošnji sezoni je najstarejši program improvizacijskega gledališča pri nas ustvarjalo več kot 80 odraslih gledaliških improvizatorjev in improvizatork, ki so pod geslom sezone Kaj je boljš? merili moči v impro tekmah mednarodno uveljavljenega formata TheatresportsTM. Po koncu finalne tekme sledi še slavnostna podelitev nagrad za najboljše dosežke v letošnji sezoni. Več informacij na povezavi.
ŠILA: Veliki finale 2024/25 se bo odvil v petek, 13. junija 2025, ob 19. uri v Štihovi dvorani Cankarjevega doma. Gre za zadnjo predstavo v sezoni največjega kontinuiranega mladinskega gledališkega programa v Sloveniji. Na finalni predstavi ŠILE bomo dobili odgovor na vprašanje, katera ekipa bo zmagovalka ŠILA sezone 24/25 in za eno leto postala lastnica velikega ŠILA pokala. Po predstavi bo potekala še podelitev nagrad za najbolj ošiljene v letošnji sezoni. Več informacij na povezavi.
Celovečerna predstava impro gledališča za odrasle Gverila teater: Atmosfera III bo na sporedu v četrtek, 12. junija 2025, ob 20. uri v Klubu Gromka, AKC Metelkova mesto. V juniju raziskujemo poletne scenke, dolge dni, hladno pivo, vonj morja, zvoke čričkov in vse, kar polepša vroče poletne dni. Več informacij na povezavi.